01.06.2021

У Києві презентували B1 Boxing Promotions та анонсували велике боксерське шоу

news

25 травня у столичному PM Hall відбулася перша пресконференція промоушену B1 Boxing.

На зустрічі представники ЗМІ познайомилися з керівниками організації: генеральним директором Алоном Нойманом та спортивним директором Мирославою Пегановою.

Спікери розповіли про головну ідею промоушену та його функціонування, презентували боксерів компанії, поділилися планами щодо їх просування і загалом поговорили про розвиток українського боксу та його популяризацію на міжнародній арені.

Алон Нойман, який представляє групу компаній Quattrgroup в структурі промоушена, зазначив, що створення B1 — закономірний крок для організації, яка вже тривалий час сприяє розвитку українського боксу на різних рівнях.

«Quattrgroup співпрацював з Лігою жіночого боксу, підтримував юнацький чемпіонат України в Хмельницьку, міжнародні турніри на призи А. Чумакова та, звісно, ULions. Ми побачили, що молоді українські боксери мають величезний потенціал, який часто залишається нерозкритим через недостатню підтримку, і зараз прагнемо реалізувати його через B1 Boxing», — зазначив генеральний директор.

За словами Алона Ноймана, B1 Boxing — один з елементів масштабного проекту B1 Promotions з розвитку контактних видів спорту в Україні. «В планах — започаткування напрямів бразильского джиу-джитсу та змішаних єдиноборств під брендами B1 BJJ та B1 MMA, а також створення клубу бойових мистецтв В1 Academy».

Розповідаючи про засади функціонування новоствореного промоушена Мирослава Пеганова зазначила, що в першу чергу її команда прагне створити оптимальні умови для просування українських боксерів на міжнародній арені, а також організовувати боксерські поєдинки світового рівня.

«B1 для нас не лише бренд, але й головний принцип роботи — бути першими на ринку як за рівнем стосунків з боксерами, так і за якістю шоу та масштабом трансляцій. Два вечори боксу ULions продемонстрували, що в Україні є величезний попит на круті боксерські події, і в B1 ми старанно працюємо, щоб вони були максимально яскравими».

Найближча подія B1 Boxing відбудеться вже 12 червня на арені АCCO International. У ринг вийдуть нокаутер Владислав Сіренко, екс-чемпіон Європи Олег Малиновський, перспективний суперважковаговик Ігор Шевадзуцький, висхідна зірка жіночого боксу Інна Статкевич, брати Штонди та інші бійці.

Memory: 37.74MB | MySQL:57 | 0,327sec